Tři dny se ZUŠ na Masarykově náměstí v Boskovicích

Srdečně všechny zveme na koncerty pořádané ZUŠ, ve spolupráci Jihomoravským krajem,  s KZMB, s Město Boskovice a s paní senátorkou ing. J. Vítkovou, za pomoci sponzora BOSKO, s.r.o. , na tři dny plné hudby a tance., na MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ V BOSKOVICÍCH.

• V pátek 27. května od 15 hod to bude koncert v rámci 6. ročníku ZUŠ OPEN. Do programu se zapojí všechny obory ZUŠ. Koncert budou moderovat žáci literárně-dramatického oboru.
  • V sobotu 28. května od 11hod - 17 hod to je PRVNÍ ROČNÍK FESTIVALU ZUŠ okresu Blansko.
    A které ZUŠ okresu Blansko se zúčastní?
    ZUŠ JEDOVNICE 11:00 - 12:00
    ZUŠ BLANSKO 12:30 - 13:15
    ZUŠ VELKÉ OPATOVICE 13.45 - 14:30
    ZUŠ BOSKOVICE 15:00 - 15:45
    ZUŠ LETOVICE 16:15 - 17:00

Prosíme o shovívavost s přesností časů. Některé školy (soubory, či orchestry), se stihnou nachystat v průběhu festivalu dříve, některé (např. 50ti členný orchestr ZUŠ Letovice) budou potřebovat více času.
    Nechceme stresové závody, ale pohodovou akci.

DŮLEŽITÁ INFORMACE K PARKOVÁNÍ návštěvníků festivalu.
    Primárně žádáme, abyste svoje auta parkovali na parkovišti U zlaté Růže na Růžovém náměstí.
    Omezeny počet míst k parkování bude k dispozici i ve spodní části náměstí.
    Horní část náměstí bude určena VÝHRADNĚ vystupujícím.

• V neděli 29. května od 15 hod  - Setkání s dechovou hudbou pro milovníky dechovky.

Na všechny akce - VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ