Lukášek Filip

×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead ve funkci require_once() (řádek: 9 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.auto.php).
Hudební
Kytara

Lukášek Filip

Hru na kytaru studoval na brněnské konzervatoři pod vedením doc. Mgr. Vladislava Bláhy, ArtD. Účastnil se řady mezinárodních kytarových festivalů, kde absolvoval mistrovské kurzy u předních světových pedagogů a koncertních mistrů. V současné době pokračuje ve studiu na Janáčkově akademii muzických umění v Brně, v rámci magisterského studia. 

Od roku 2007 se věnuje koncertní a pedagogické činnosti. Působí jako pedagog klasické, španělské a folkové kytary. Od roku 2012 spolupracuje s jazzovým a swingovým zpěvákem Láďou Kerndlem, se kterým uskutečnil již několik koncertů např. v Mahenově divadle v Brně, atd. Od téhož roku je členem brněnského kytarového kvarteta (BRNKK) vzniklého roku 2005.

Rozvrh hodin

Den Od Do
Pondělí 13:20 19:05
Úterý 13:15 17:20
Čtvrtek 12:30 18:15