Libichová Eva

×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead ve funkci require_once() (řádek: 9 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.auto.php).
Hudební
Kytara

Matušková (Libichová) Eva

Studuje hru na klasickou kytaru na Konzervatoři Pardubice ve třídě prof. Petra Saidla a prof. Anny Hronové. Je absolventkou Masarykovy univerzity (Ústav hudební vědy, Učitelství estetické výchovy pro střední školy). Sólově vystupuje na vernisážích či v rámci programů městských knihoven (Blanensko, Boskovicko, Letovicko). V letech 2011-2012 působila v Bohemian Guitar Orchestra. Občasně spolupracuje s Divadlem historie v pohybu Exulis (hra na kytaru, zpěv, divadlo). Vystupovala s divadelní skupinou DŽEM Theatre jako hudební doprovod improvizovaného představení či s komorním orchestrem Extrémní smyčce na společném koncertě s Jiřím Stivínem. Účastní se republikových i mezinárodních seminářů týkajících se výuky hudební výchovy a dále také Kytarového festivalu Mikulov. Absolvovala mistrovské třídy u významných pedagogů a hráčů na kytaru jako je například Zoran Dukič (HRV), Johannes Monno (D), Thomas Offerman (D) nebo Andrew York (USA).

V současné době na mateřské dovolené

Rozvrh hodin

Den Od Do
Úterý 13:10 16:25
Středa 15:00 18:15