Konečný Milan

×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead ve funkci require_once() (řádek: 9 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.auto.php).
Hudební
Flétna příčná, zobcová

Konečný Milan

Absolvent Pražské konzervatoře v oboru hry na příčnou flétnu, pod vedením prof. Fr. Malotína a prof. M. Lopuchovského. 
Absolvent Audiovizuální školy při FAMU Praha v Hradci Králové, v oboru kamera – dokumentární tvorba, pod vedením prof. R. Adlera a prof. J. Myslíka. 

V letech 1986-1992 působí jako koncertní mistr a sólista Ústřední hudby Praha, s kterou navštívil řadu míst Evropy i zámoří. Současně hostuje v Orchestru Českého rozhlasu, Filmového orchestru, Hudby hradní stráže a Originálního divadla Praha. Od r. 1991 - 1999 je uměleckým vedoucím, hráčem a managerem Pražského komorního tria Bohemia, jehož členy je kytarový virtuoz Prof. Milan Zelenka a tenorista Jiří Staněk. Jako sólista natáčí v letech 1986-1997 pro Českou televizi, Český rozhlas i Supraphon.

Od r. 1990 pracuje také jako učitel příčné flétny, střídavě na školách ZUŠ Neratovice, Musikverlein Grein, Rakousko, ZUŠ Mohelnice, ZUŠ Moravská Třebová, ZUŠ Velké Opatovice a ZUŠ Boskovice, kde je od r. 1997. V r. 2005 absolvuje zahraniční stáž v McLennan Community College, Waco, USA.

V současné době působí také v Mohelnické televizi, na pozici kameramana, střihače a zvukového mistra.

Rozvrh hodin

Den Od Do
Středa 13:30 17:35
Čtvrtek 13:10 18:00