Pěvecký sbor

×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead ve funkci require_once() (řádek: 9 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.auto.php).
Pěvecký sbor

Pěvecký sbor ZUŠ Boskovice vznikl v roce 2015 pod vedením pedagogů Radka Korčáka a Kateřiny Reichové. Navštěvují jej žáci všech oborů ZUŠ Boskovice a nacvičují skladby rozmanitých žánrů (lidové písně, folkové písně, vánoční koledy, muzikálové písně…). Sbor se již od svého vzniku pravidelně účastní veřejných vystoupení.

V současné době je pod pedagogickým vedením Radka Korčáka a Ivy Ságnerové. V roce 2018 nastudoval sbor písně z muzikálu „Ať žijí duchové“, který byl realizován i scénicky na hradě v Boskovicích.

V letošním školním roce (2019) se sbor zúčastnil krajského kola soutěžní přehlídky ve sborovém zpěvu, které se konalo na základní umělecké škole v Mikulově. Náš sbor se umístil na krásném 3. místě.

8. 4. 2019