Marešová Eva

Chybová zpráva

• Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead ve funkci require_once() (řádek: 9 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.auto.php).

Marešová Eva v současné době MD

BcA. Eva Marešová (Kratochvílová)  v současné době na mateřské dovolené

Hru na klavír studovala na brněnské konzervatoři pod vedením MgA. Alice Rajnohové, Ph.D. Během studia konzervatoře se zúčastnila několika soutěží. V roce 2006 obsadila 2. místo Mozartovské klavírní soutěže posluchačů konzervatoří. V letech 2011 – 2014 studovala klavírní hru na Katedře klavírní interpretace Janáčkovy akademie múzických umění v Brně pod vedením doc. Vladimíry Slávikové. Nyní se věnuje pedagogické činnosti a korepeticím na Základní umělecké škole v Boskovicích.

Den Od Do