Vymazalová Michaela, zástupkyně ředitelky

×

Chybová zpráva

  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/includes/menu.inc).
  • Deprecated function: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead ve funkci require_once() (řádek: 9 v souboru /mnt/data/accounts/o/optimystic/data/www/live/zusboskovice.cz/sites/all/libraries/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.auto.php).
Literárně - dramatický/ Hudební
divadelní improvizace, přednes/ Akordeon

Pál Michaela

Narodila se v květnu 1973 v Boskovicích. Na ZUŠ v Blansku jako dítě navštěvovala obor hudební(akordon, zpěv, klavír),literárně - dramatický, výtvarný i taneční. Vystudovala Gymnázium v Blansku. Po té hned nastoupila jako vyučující na ZUŠ Boskovice.V roce 1998 byla přijata na DAMU v Praze, katedru výchovné dramatiky. Tu dostudovala v roce 2005. Po celou dobu až do teď se aktivně účastní různých vzdělávacích seminářů a vyučuje na ZUŠ v Boskovicích, kde od června roku 2014 nastoupila do funkce zástupce ředitele školy. Z této funkce na vlastní žádost k 1. září  2018 odstoupila. V Boskovicích z vlastní iniciativy založila tým improvizačního divadla LÍ.SK.Y(I).

Rozvrh hodin

Den Od Do
Úterý 12:15 15:30
Středa 12:45 18:25
Čtvrtek 16:00 19:15